RP team s.r.o.

Realizácia vonkajších a vnútorných vápenno-cementových strojových omietok do hrúbky 15 cm v novostavbách aj pri rekonštrukciách. Materiál Baumit MPI25 na vnútorné a Baumit MPA 35 na vonkajšie použitie. Držiteľ certifikátu Baumit. Anhydritové potery.

RP team je špecialista v oblasti vápenno-cementových omietok, ktoré sa rozdeľujú na vnútorné a vonkajšie. Našu prácu realizujeme v Západoslovenskom regióne. Pre dokonalý efekt a perfektnú kvalitu používame výhradne najkvalitnejší materiál, konkrétne BAUMIT MPI25 pre vnútorné omietky a BAUMIT MPA 35 pre omietky vonkajšie. Našu prácu robíme radi a odborne - sme držitelia certifikátu od spoločnosti BAUMIT.

Omietky striekame do hrúbky 1,5 cm. V prípade, že sú steny krivé, omietka sa aplikuje vo viacerých vrstvách tak, aby bol finálny výsledok dokonale rovný. Nadmierne prestreky sú účtované. Taktiež ponúkame osadenie parapetov, ktoré by mali byť už osadené (po omietke by si to klient musel dorábať). Ytongové steny sieťkujeme celoplošne pancierovou sieťkou, alebo penetrujeme regulátorom vsiakavosti. Realizujeme nielen novostavby ale aj rekonštrukcie starších rodinných domov. Kvalitnú prácu a jej precízne spracovanie nám pomáha zaručiť kvalitné strojové zariadenie, ktorým disponujeme.

Vždy sa snažíme urobiť maximum pre spokojnosť každého klienta, preto sa snažíme o:
- prísne dodržiavanie termínov, ktoré prispôsobujeme našim klientom, aj preto sme Vám k dispozícii aj cez víkend
- dohodnutá cena sa nemení, nemusíte sa báť navýšenia
- stavby sa nezľakneme a nikdy Vás neodmietneme, náročnosť vnímame ako výzvu
- naša práca je naša vizitka, preto ju vykonávame precízne, a stavbu odovzdávame vždy čistú
- záruka je samozrejmosťou

Práce realizujeme NONSTOP po dohode s klientom.

Adresa:
Sadová 2719/3A, 90501 Senica
Telefón:
0940 973 402
IČO:
52555674 (Dohľadať v ORSR)
Pracovná doba: