Naturopat s. r. o.

Diagnostika živej kvapky krvi pod mikroskopom, odstraňovanie vírusov, baktérií, parazitov a plesní plazmovým generátorom, hĺbková detoxikácia ťažkých kovov a chemikálií, biorezonancia Sensitiv Imago 530. Pomoc s civilizačnými a chronickými chorobami.

Pomoc s chronickými chorobami prírodnou cestou – kožné problémy, psoriáza, chronická únava, crohnova choroba, alergie, astma, kašeľ, chlamýdie, borélia, psychické problémy, ADHD, autizmus, atď.
Naturopat je človek, ktorý hľadá a odstraňuje z tela to, čo tam nepatrí, t.j. príčiny chorôb aby sa potom telo mohlo uzdraviť samo.
Patrím do siete naturopatických poradní, ktorých zakladateľkou je p. Kateřina Konrádová. Používam postupy, ktoré sú funkčné a overené na tisícoch klientov, iba prírodné produkty terapeutickej kvality.
Analýza živej kvapky krvi pod mikroskopom v tmavom poli – na základe toho je možné ušiť hĺbkovú detoxikáciu na mieru, kontrolovať pravidelne vyplavovanie nánosov, chemikálií, ťažkých kovov do krvi, tie sa následne naviažu na sorbent a vylúčia von stolicou a močom.
Detekcia a odstraňovanie patogénov (baktérie, vírusy, parazity) pomocou plazmového generátora, väčšinou nie je potrebné “plazmovať” opakovane.
Biorezonancia Sensitiv Imago 530 - špičkový prístroj na meranie a analýzu zdravotného stavu, dokáže merať záťaže ťažkými kovmi, chemikáliami, parazitmi, baktériami, vírusmi, plesňami. Má presnosť až 96%, dokáže robiť analýzu po orgánoch a meria intenzitu záťaže.
Výživové poradenstvo – zdravé a nezdravé potraviny, tvorba jedálneho lístka.

Adresa:
Bulharská 70, 82104 Bratislava
Telefón:
0911 933 798
IČO:
48142905 (Dohľadať v ORSR)

Kontaktný formulár