Syntec SK s.r.o.

Výstavba nízkoenergetických montovaných rodinných domov, drevodomov a iných objektov na kľúč, alebo do štádia podľa dohody. Stavby podľa katalógových aj individuálnych projektov. Komplexné poradenstvo.

Naša spoločnosť sa venuje výstavbe montovaných nízkoenergetických domov už šiesty rok, avšak skúseností a know-how čerpáme z vyše 20 ročných zahraničných skúseností.

Doteraz sme realizovali len výstavbu domov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, kde cena výstavby pri stavbe na kľúč bez základovej dosky je cca 600,-€ za m2 zastavanej plochy v štandardnom prevedení. Štandardným prevedením domu sa rozumie použitie materiálov certifikovaných zdraviu nezávadných od renomovaných slovenských ako aj zahraničných značiek vyššej triedy.

Zabezpečíme pre našich zákazníkov kompletnú dodávku domu vrátane projektovej dokumentácie, vybavenie stavebného povolenia, pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru, vyhotovenie základovej dosky, a samotnú výstavbu domu podľa Vašich požiadaviek. Výstavbu rodinných domov realizujeme na celom území západného Slovenska.

Od roku 2012 sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o tz. typový dom – Domissimo 268 v prevedení na kľúč za veľmi priaznivú cenu len 54 999,-€ s DPH. Rozdiel medzi individuálnym projektom a typovým domom je okrem výrazne zaujímavejšej ceny výstavby aj v tom, že pôdorys domu je vopred daný a sú obmedzené možnosti výberu použitých materiálov v interiéri, pričom však zákazník má vždy možnosť výberu min. z 5 druhov farieb, napr. obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, a podobne.

Adresa:
Na Čerešňovom vrchu 35, 94911 Nitra
Telefón:
0907 737 039
0917 811 871
IČO:
44634633 (Dohľadať v ORSR)