KVATROFIN, s.r.o.

Predaj vlasovej kúry Salon textures proti vypadávaniu vlasov a tvorbe kútov.

Nezmierte sa s rednutím vlasov!!! Vyskúšajte a váš kaderník vám neuverí, že ste si vlasy nenastrelili !!!​
Problémy s vypadávaním vlasov trápia mužov i ženy. Zdravé vlasy majú vplyv aj na psychiku človeka. Ak vám vlasy vypadávajú, necítite sa dobre. Dôvodov rednutia vlasov je veľa. Padanie vlasov môže byť spôsobené aj vekom. Môže to byť zlou životosprávou, fajčením i ako dôsledok užívania liekov. Aj stres spôsobuje padanie vlasov. Taktiež to môže byť dané geneticky. Niektorí ľudia proste zdedia slabší vlasový potenciál. Aj častá zmena účesov a farieb môže mať za následok slabé a poškodené vlasy.

Často sa padanie vlasov dá vyriešiť. Môže to byť napr. nie vždy jednoduchá transplantácia vlasov. Jednoduchšou možnosťou je však použitie prípravkov na podporu rastu vlasov.

Osvedčeným a úspešným riešením je šampón podporujúci rast vlasov SALON TEXTURES. Tento šampón sa na Slovensku teší obľube už veľa rokov. V kombinácii s kondiconérom SALON TEXTURES tvorí kompletnú vlasovú kúru. Zákazníci, ktorí použili kombináciu terapeutický šampón a kondicionér hovoria, že sa padanie vlasov zastavilo a rast nových vlasov je až nečakane rýchly. A to aj na miestach, kde sa už zmierili s plešinou.

Kúp prípravky podporujúce rast vlasov tu!

Adresa:
Škarniclovská 1, 90901 Skalica
Telefón:
034 6647 435
IČO:
36232254 (Dohľadať v ORSR)
Zaradenie v katalógu: